Fitness-moje życie

Fitness jako styl życialadiefitana

Od pewnego czasu wszyscy obserwujemy nowy trend bezpośrednio związany ze zdrowym stylem życia a mianowicie jest to trener personalny na siłowni. Otwierając takie serwisy jak Instagram czy Facebook zauważamy mnogość profili pokazujących na swoich zdjęciach piękne ciała kobiet fitnessek propagujące zdrowy tryb życia z opcją pozbycia się kilogramów. Już nie od dzisiaj wiadomo że wspomniane kobiety to wzory w dążeniu do ideału jak również cel jaki sami chcielibyśmy/chciałybyśmy osiągnąć. Trend ten nasila się w okresie nowego roku kiedy to chcemy zrobić sobie noworoczne postanowienia.

Fit-Cele są ważne

Każdy trener Wam powie że w życiu ważne są cele, które trzeba osiągnąć by zdobyć najwyższe szczyty. Doskonałym przykładem tutaj może być kobieta o imieniu Anna o której możecie poczytać na jej blogu. Anna to kobieta która pokazała swoim followersom na instagramie a jest ich ponad 2000tys że można odmienić swoje życie oraz swój wizerunek-można osiągać cele i je realizować i być dumnym że ktoś z tej osoby bierze przykład i tak samo chce dokonać zmian w swoim życiu-oczywiście tylko pozytywne cele. Anna swoją osobą pokazuje że każda kobieta w każdym wieku zasługuje na uwagę innych oraz na pozytywny komentarz jest dla nich motywacją….anna dribczak fitness blog

Hobby w stylu FIT

Wiele kobiet zmieniło swój styl życia na inny i lepszy co za tym idzie stało się to ich hobby. Czymś bez czego nie mogą funkcjonować tym co daje im paliwo do dalszego działania a wyniki uzyskane sprawiają że nie chcą powrócić do wcześniejszego stanu. W przypadku wspomnianej Anny ćwiczenia oraz zdrowy styl życia skłoniły ją również do propagowania za pomocą swojego bloga i konta na instagramie wyśmienitych przepisów w stylu fit. Niskokaloryczne dania, przystawki oraz słodkości opakowane w doskonałe fotografie to również hobby, które współgra z całą filozofią FIT.

Koniecznie zajrzyj na jej konto  i zobacz jak to się odbywa i jakie zmiany zostały dokonane. Masz cel!!! potrzebujesz tylko motywacji….

One Reply to “Fitness-moje życie”

  1. Bardzo interesujący wpis jako że jestem w temacie nowej diety mocno mnie te sprawy interesują. Do tego dochodzi zmiana stylu życia na lepszy prozdrowotny. Cieszę się że ktoś napisał tak dobry artykuł i życzę dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *