Fryzjer Konstancin-Jeziorna Lista


Konstancin-Jeziorna Lista salonów fryzjerskich w 2019r.

Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko usytuowane na południe od Warszawy. Od wielu lat ma charakter uzdrowiska… jedynego uzdrowiska na Mazowszu.

Fryzjer Konstancin-Jeziorna Moonlight Atelier Warszawska 60

Miasto Konstancin-Jeziorna w roku 2017 liczyło 17191 mieszkańców…są to dane z Wikipedii. Na terenie Konstancina znajduje się zabudowa jednorodzinna jak również osiedla mieszkaniowe.

W Konstancinie mają swoje siedziby liczne firmy o rożnym charterze gospodarczym: produkcja, handel, usługi i tutaj warto się na chwile zatrzymać ponieważ sporą cześć stanowią liczne salony fryzjerskie oraz kosmetyczne.

W związku z tym powstał pomysł na stworzenie listy salonów fryzjerskich w Konstancinie. Lista nosi nazwę Fryzjer Konstancin-Jeziorna 2019″

Fryzjer Konstancin Zestawienie

 1. Moonlight Atelier. Mieszczący się przy ul. Warszawskiej 60. Jest to stosunkowo nowe miejsce na Mapie Konstancina gdyż powstało w maju 2019r. i od razu zyskało niebywałą popularność wśród mieszkańców. Salon Moniki Manz oferuje bardzo szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych min. Strzyżenie męskie i damskie, koloryzacja włosów, przedłużanie włosów, fryzjer dziecięcy Konstancin-Jeziorna, ponad to usługi kosmetyczne w postaci, przedłużanie rzęs, regulacja brwi, botox, make up i inne. Dodatkowo kompleksowo w salonie można wykonać zabiegi na dłonie i stopy tzw. manicure i pedicure.
 2. Studio Fryzjerskie BS
 3. Małgosia salon Fryzjerski
 4. Farma Urody
 5. Tony studio Urody
 6. Studio Urody Free Style
 7. Salon Fryzjerski Bielawska
 8. Time for hair
 9. My Jesteśmy Inni
 10. Fryzjer Anna Stangreciak
 11. Studio Przemian Pasja
 12. Venus Studio Urody
 13. Studio Urody Sylvia
 14. Studio Trend. Salon Fryzjersko kosmetyczny
 15. Salon Fryzjerski Monika
 16. Irena Eris

Jak widać na liście powyżej w Konstancinie mamy całkiem sporo salonów fryzjerskich ok. 20. wiec jest w czym wybierać. Warto tutaj też wspomnieć o cenach usług np. strzyżeniu męskim …. ceny wahają się od 20 do 55zł. a strzyżenie damskie od ok. 40zł do 80zł….no cóż w mieście Konstancin-Jeziorna wszystko mamy drożej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z powyższą listą salonów, ewentualnie do rozszerzenia opisów. Salonów szukaj pod nazwami:

Fryzjer Konstancin, dobry fryzjer Konstancin, paznokcie Konstancin-jeziorna, fryzjer warszawska Konstancin-jeziorna, fryzjer damski Konstancin-jeziorna, fryzjer męski Konstancin-jeziorna

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstancin-Jeziorna

Jedna odpowiedź do “Fryzjer Konstancin-Jeziorna Lista”

Możliwość komentowania została wyłączona.