Nowoczesne strzyżenie męskie w Piasecznie

Elegancki mężczyzna strzyże się w Piasecznie

Strzyżenie męskie Piaseczno

Od kilku lat w Piasecznie funkcjonuje z powodzeniem salon fryzjerski MOONLIGHT ATELIER Pani Moniki Manz. Ów salon charakteryzuje się tym że do swoich usług wykorzystuje najlepsze kosmetyki na rynku fryzjerskim a dodatkowo sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach.

W ostatnim okresie salon Moonlight nałożył nacisk na strzyżenie męskie z wykorzystaniem profesjonalnej linii kosmetyków marki DEPOT. Oferta ta skierowana jest do mężczyzn chcących być zadbanymi i eleganckimi osobami. Oferta dla Panów prowadzących biznes lub będących na kierowniczych stanowiskach gdzie włosy, broda i wygląd osobisty to ich wizytówka.

Marka DEPOT w Piasecznie

Owocna współpraca pomiędzy salonem Moonlight a DEPOT przyciąga nowych klientów zwłaszcza panów. Atrakcyjny cennik to atut wspomnianego salonu z którego chętnie korzystają klienci płci męskiej.

strzyżenie męskie piaseczno

Jak mówi właścicielka salonu to oferta strzyżenia męskiego trafia oczywiście do mieszkańców Piaseczna jak również okolicznych miejscowości takich jak Konstancin-Jeziorna, Nowa i Stara Iwiczna, Mysiadło, Gołków, Gosków a nawet Warszawski Ursynów.

Jak wygląda strzyżenie męskie w Piaseczyńskim salonie fryzjerskim?

Na wstępie klient wybierający strzyżenie męskie jest wypytany jak ma wyglądać fryzura i jakiego efektu może się spodziewać.

Siadając na fotel fryzjerski pierwszym elementem tej usługi jest mycie włosów szamponem DEPOT. Kolejnym jest samo strzyżenie. Trzecim krokiem jest modelowanie fryzury z użyciem kosmetyku i zapachu. Na wykończenie stylizacji włosów fryzjerka stosuje pastę i lakier oczywiście Marki DEPOT.

Po zakończeniu Wizyty u fryzjera Piaseczno, mężczyzna opuszcza lokal fryzjerski odświeżony i pięknie pachnący.

Do zobaczenia u fryzjera Piaseczno.