Fryzjer Piaseczno-to dobry wybór

Fryzjer Piaseczno jako genialny wybór salonu fryzjerskiego w Twojej okolicy.

fryzjer piasecznoMoonlight Atelier Moniki Manz funkcjonujący przy Rubinowej 55a w Piasecznie to profesjonalny salon fryzjerski ze znakomitą obsadą pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Wspomniany salon fryzjer Piaseczno wyróżnia się wśród innych salonów podejściem do klienta, modnymi stylizacjami włosów, atrakcyjnością cenową swoich usług.

Co jest najważniejsze w salonie fryzjerskim Moonlight ?

Dla powyższego miejsca jakim jest Moonlight Atelier z całą pewnością najważniejszy  jest klient dla którego ciągle fryzjerzy rozwijają się uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach pod okiem znakomitych i doświadczonych szkoleniowców.

Ponad to salon Moonlight oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie stosując kosmetyki z najwyższej półki  z linii profesjonalnych takich marek jak Kevin Murphy, Loreal, Kerastase i inne.

Piaseczno jako duże podwarszawskie miasto z ludnością obliczaną w 2015r. , która wynosi 43 540tys.  osób skupią w sobie znaczną ilość salonów fryzjerskich o różnym poziomie usług kosmetycznych, jednakże to salon fryzjerski Pani Moniki Manz jest swego rodzaju SPA dla Twoich włosów, to właśnie tutaj uzyskasz zawsze piękną fryzurę czy kolor włosów.

W salonie Moonlight Atelier wykonywane są zabiegi typu: regeneracja włosów, przedłużanie włosów, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja włosów, odżywianie i kąpiele oraz wiele innych w tym także hennę czy make-up.

Salon fryzjerski Moonlight Atelier posiada bogatą bazę swoich wiernych klientów głównie klientek ale też i pewnie procent stanowią dzieci, którzy regularnie wracają na wymienione powyżej usługi fryzjerskie.

Ciągle rozwijający się salon fryzjerski pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi klientkami poprzez kanały na Face booku, Instagramie, You Tubie gdzie informuje o nowościach, ciekawostkach, cenniku i innych ważnych sprawach…. na messengerze jest możliwosc umawiania się na kolejne wizyty w salonie.

Lokal w którym mieści się salon fryzjerski Piaseczno usytuowany jest w doskonałej lokalizacji Piaseczna, blisko Józefosławia i Julianowa. Otoczenie centrów Handlowych takich jak Auchan czy Fashion house sprawia że przy okazji zakupów można również skorzystać z oferty fryzjerskiej.

Zaproszenie kierowana jest do mieszkańców Fryzjer Konstancin-jeziorna, Fryzjer Ursynów, Fryzjer Warszawa, Fryzjer Mokotów,  jak również Gołkowa, Baniochy, Zalesia Górnego i Dolnego, Starej i Nowej Iwicznej, Fryzjer Mysiadło.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *