Jakie Fryzury na Sylwestra 2017-2018

Jakie Fryzury na Sylwestra 2017-2018 przygotowali styliści z Warszawy? Czytaj ten wpis a dowiesz się kilku interesujących informacji na ten temat…

Jakie fryzury na sylwestra 2017-2018Koniec roku to istnie zwariowana zabawa podczas sylwestra. Już teraz wiele Pań i Panów zastanawia się nad wyjątkową stylizacją swoich włosów. Czy będzie to sylwester inny niż pozostałe? Czy raczej panujące trendy w poprzednich latach zagoszczą na parkietach i w tym roku?

Zadając pytanie stylistom i fryzjerom w salonach warszawskich „Jakie fryzury na Sylwestra 207-2018„? będą brylować na parkietach stolicy. Odpowiadają że w zasadzie będą dominować trendy z lat ubiegłych, jednakże oni sami stawiają na odwagę i szaleństwo swoich klientów. Którzy często wybierają się na zwariowane bale w tym bale przebierańców podczas których wszystkie chwyty są dozwolone. To znaczy chwyty fryzjerskie.

Czytając również kilka publikacji w internecie zwróciliśmy uwagę na wpis na blogu fryzjer Mokotów. W którym szeroko zajęto się właśnie fryzurami na Sylwestra 2017-2018. Autor wspomina w nim o trzech punktach na jakie zwracają uwagę klientki przed sylwestrem.

Poniżej cytat z bloga:

-Czesanie

Jak uczfryzjer mokotówesać włosy aby mieć szałową i unikalną fryzurę w sylwestra? Wszystko zależy od rodzaju włosów… czy są to włosy normalne czy bardziej delikatne, zależy także od owalu twarzy bo nie każdemu będzie dana fryzura odpowiadała.

W tym roku tak jak w poprzednim modne będą wszelkiego rodzaju fale, loki, upięcia z dodatkiem kolorowych elementów. Utrwalone fryzury za pomocą lakierów na pewno będą bardziej wyraziste konturowo.

Koloryzacja

Fryzury na Sylwestra 2017-2018Co do koloru włosów to tutaj świat należy do odważnych… albo zostajemy przy tym co mamy na głowie  lub robimy odskocznie w żywe barwy jak róże, zieleń czy fiolet… wszystko zależy od kreacji. Modne są ciągle wszelkiego rodzaju koloryzacje typu Ombre czy Sombre.

 

 

Strzyżenie

lovly fryzjer mokotówCzy warto strzyc włosy na Sylwestra? Oczywiście można.  Wtedy gdy chcemy zabłysnąć wśród znajomych i troszkę zszokować. Jednakże gdy chcemy zrobić fajne fale, loki czy upięcia lepiej się powstrzymać od tego typu usługi fryzjerskiej.

Reasumując i odpowiadając na zadane powyżej pytanie Jakie Fryzury na Sylwestra 2017-2018? Warto w tym roku wybrać fryzury szalone, kolorowe takie które przykują oko innych ale zarazem będziemy się w nich czuli swobodnie i pewnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *