Manicure 2017-to będziesz nosiła w tym roku!

manicure-trendy-2017Ciągle modny manicure ale jakie trendy przyniesie  2017 rok?

Wiele wskazuje na to że w roku 2017 jak i poprzednich latach trendy będą wyznaczały portale w stylu istagrama na których pojawia się mnóstwo propozycji przepięknych paznokci. Jak donoszą użytkownicy wspomnianego portalu wiodący trend będą miały tzw. „manicure kwarcowy”, który staje bardzo popularny na całym świecie jak również u nas nad Wisłą.

https://www.instagram.com/p/BQ0DuRQDEFX/?taken-by=wawa_manicure

 

Klientki salonów piękności w tym roku 2017 decydują się również na świetnie sprawdzające się do tej pory rodzaje manicure jakimi są:

  1. manicure japoński
  2. manicure hybrydowy
  3. manicure klasyczny
  4. manicure french

Bogata oferta manicure sprawia że kobiety raczej nie mają problemu z dostosowaniem tej usługi kosmetycznej do siebie raczej zwracają szczególną uwagę na całokształt i efekt końcowy.

Istnieje również spora grupa pań dla których większe znaczenie będzie miało jakość wykonania, podkłady, odżywki oraz to jak wspomniany manicure będzie długo utrzymywał na paznokciach.

Omawiając trendy manicure na rok 2017  trzeba wspomnieć o kolorach.  Piękne i kolorowe paznokcie są pożądane przez niemal każdą zadbaną kobietę jest to temat głęboki i szeroki ponieważ wszystko zależy od okoliczności a nawet pory roku. Wiosną i latem z pewnością dominują kolory delikatne i pastelowe a jesienią nieco ciemniejsze.  Natomiast zima to czas ze śniegiem i fajnie kontrastującym z nim czerwonym kolorem-czerwień doskonale sprawdza się jako uniwersalny kolor niemal do każdego ciucha a wyśmienicie pasuje do czarnego.

Podsumowując moim zdaniem zawsze warto mieć piękne i zdrowe paznokcie wykonując sukcesywnie manicure, kolor i pomysł na wzory zależy wyłącznie od ciebie i od twojej fantazji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *