SYLVIA Fryzjer Chmielna 15

Działa pełną Parą…. SYLVIA Fryzjer Chmielna 15

SYLVIA fryzjer chmielna 15 warszawaOtwarty latem 2017r. Salon SYLVIA-profesjonalny z wykwalifikowanymi pracownikami usytuowany w samym centrum warszawy zyskał od samego początku renomę w śród odwiedzających go klientów.

Miejsce szczególne na mapie Warszawy, stara przedwojenna kamienica ze swoja historią, zniszczona  podczas powstania warszawskiego. Chmielna 15 to także prestiżowa ulica przy której mieszczą się liczne sklepy, bary, restauracje i inne punkty. Latem ulica Chmielna jest jednym z głównych deptaków w warszawie licznie odwiedzana przez turystów jak i samych mieszkańców Warszawy.

Kiedyś pod tym samym adresem znajdował się salon fryzjersko kosmetyczny „TO ONA” jednakże z nie wyjaśnionych przyczyn właścicielka postanowiła zrezygnować i przekazać swój zakład pracy dla nowego właściciela.

O nowym salonie SYLVIA piszą inne portale tak jak „Fryzjer z Warszawy” i są to same pozytywy. My również wystawiamy jak najlepszą ocenę dla wspomnianego salonu z racji ostatniej wizyty.

Łatwo tutaj trafić gdyż salon Sylvia znajduje się w Śródmieściu stolicy, swoje auto zaparkowaliśmy przy ulicy Brackiej, następnie weszliśmy w ulicę Chmielną po kilku metrach przywitały nas flagi ustawione tuż przy wejściu do bramy Chmielnej 15. Po wejściu w Bramę na wprost widzimy restaurację „Mąka I Woda” ale My skręciliśmy wcześniej w lewo.

Po wejściu do salonu wita Nas  przestronny z wysokim sufitem lokal… Nowoczesny z wydzielonymi stanowiskami:

  • Fryzjer
  • Pielęgnacja paznokci-Manicure a w głębi
  • Kosmetyka

Już w domu wybraliśmy usługę z której skorzystaliśmy potem w salonie. Wszelkie informacje znaleźliśmy w internecie wpisując hasło „SYLVIA Fryzjer Chmielna 15”. Przeglądając ofertę oraz namiary-kontakt i cennik nasza decyzja padła właśnie na ten salon.

Z oferty moja partnerka wybrała strzyżenie i koloryzację. Jakie było miłe zaskoczenie gdy okazało się że salon Sylvia współpracuje ze znaną i lubianą marką L’Oreal.

fryzjer warszawaZadania podjęła się sama właścicielka salonu Pani Sylwia Góral. Ja na profesjonalistę przystało dobrała optymalną długość włosów i wykonała cięcie, następnie przystąpiła do farbowania włosów. Efekt był niesamowity… zobacz poniżej.

Na zakończenie pozostaje tylko wystawić wysoką ocenę dla salonu. Jeden z najbardziej renomowanych miejsc w  Stolicy…Polecamy salon SYLVIA Chmielna 15 w Warszawie.

 

 

 

2 odpowiedzi do “SYLVIA Fryzjer Chmielna 15”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *